ADV
SportWiadomości

Mistrzowskie zmagania szachowe

Zapraszamy w niedzielę 3 lipca br. na Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-15. Od godziny 10 w Sali Imprez Domu Kultury w Borzęcinie zawodnicy rywalizować będą w systemie szwajcarskim na dystansie 9 rund.

Prawo gry w zawodach posiada każdy szachista zarejestrowany w centralnym rejestrze Polskiego Związku Szachowego, jednak bez względu na posiadaną kategorię szachową, przynależność klubową i miejsce zamieszkania. Turniej zgłoszony jest do oceny rankingowej FIDE (Międzynarodowej Federacji Szachowej), tym samym można zdobyć dodatkowe punkty w rankingu międzynarodowym. Udział w turnieju już zapowiedział arcymistrz Mirosław Grabarczyk.

Organizatorami zawodów są: Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie oraz Małopolski Związek Szachowy w Krakowie. Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Borzęcin Janusz Kwaśniak.

Zgłoszenia do Mistrzostw należy dokonać poprzez stronę http://www.chessarbirter.com do dnia 1 lipca br. (piątek) lub telefoniczne (tel. 14 690-85-81) u p. Wiesława Kasperka.

Organizatorzy przygotowali nagrody pieniężne wynoszące odpowiednio: za I miejsce – 500 zł, za II miejsce – 400 zł, za III miejsce – 300 zł, za IV miejsce 200 zł, za V miejsce – 100 zł. Dodatkowo zaplanowano nagrody finansowe dla najlepszych pań, zawodników do II i III kategorii szachowej. Przewidziano także nagrody szachowe dla najlepszego seniora, juniora/juniorki do lat 18 i juniorów młodszych do lat 12 oraz zawodników z gminy Borzęcin.

Zapraszamy!

Regulamin Mistrzostw Małopolski – Borzęcin

blank

IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button