Wiadomości
Trending

Mokrzyska / Szczęśliwy finał nocnej akcji poszukiwawczej / 13 listopada 2020 r.

Szczęśliwie zakończyły się nocne poszukiwania jakie prowadzono w nocy z 12 na 13 listopada w Mokrzyskach (Gmina Brzesko). Zaginiony mężczyzna powrócił do domu cały i zdrowy.

Ze względu na okoliczności zaginięcia oraz ryzyko wychłodzenia u poszukiwanego mężczyzny zaangażowano znaczne siły. Ponad 20 policjantów oraz kilkudziesięciu strażaków z aż 7 jednostek poszukiwało 35 letniego mieszkańca Mokrzysk, z którym rodzina straciła kontakt w czwartkowe popołudnie 12 listopada 2020 r. W akcji poszukiwawczej wykorzystano m.in. psa tropiącego oraz specjalistycznego drona. Po około 2,5 godzinie strażacy powrócili do jednostek, a dalsze poszukiwania prowadzili tylko policjanci.

– Mężczyzna powrócił do domu nad ranem, cały i zdrowy – przekazał naszej redakcji aspirant sztabowy Grzegorz Buczak z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

Jak informowało radio RDN powołując się na dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Brzesku, mężczyzna wyszedł z domu w czwartek około godziny 13. O godzinie 18.50 wysłał do żony niepokojącego smsa, w których miał pisać o planach samobójczych.

O akcji poszukiwawczej pisaliśmy w artykule:

Mokrzyska / Nocne poszukiwania zaginionego mężczyzny / 12-13 listopada 2020 r. <==


Foto OSP Jadowniki

IB

🔥ALARM OSP KSRG JADOWNIKI 🔥

📅 12.11.2020r ⏰ 22:04
🚩 Mokrzyska
⚠ Miejscowe zagrożenie – poszukiwania osoby…

Opublikowany przez OSP JADOWNIKI Czwartek, 12 listopada 2020

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast