ADV
Wiadomości

Nabór na bezpłatne naziemne zbiorniki na deszczówkę dla Mieszkańców Gminy Borzęcin

W związku z ogłoszeniem przez Samorząd Województwa Małopolskiego naboru wniosków do pilotażowego programu polegającego na zakupie przez gminy naziemnych zbiorników na deszczówkę dla mieszkańców uprzejmie informuję, że Urząd Gminy Borzęcin przyjmuje zgłoszenia na bezpłatne użyczenie mieszkańcom zbiorników o pojemności minimum 500 litrów, które po upływie terminu obowiązywania umowy staną się własnością właściciela nieruchomości.

Osoby zainteresowane otrzymaniem zbiornika na deszczówkę proszone są o złożenie w dniach od 4 kwietnia do 19 kwietnia 2024 roku wstępnej deklaracji na dzienniku podawczym Urzędu Gminy w Borzęcinie.

Prowadzony nabór deklaracji jest elementem przygotowania wniosku o dofinansowanie. Podjęcie przez Gminę Borzęcin działań w zakresie programu jest uwarunkowane pozytywną decyzją Sejmiku Województwa Małopolskiego o przyznaniu środków finansowych.

Deklaracja dostępna jest na stronie internetowej gminy Borzęcin: https://www.borzecin.pl/component/content/article/76-aktualnosci-strona-glowna/13285-2024-04-03-10-25-08.html oraz na dzienniku podawczym urzędu.

Uwaga! W przypadku dużego zainteresowania decydować będzie kolejność terminowo złożonych deklaracji (data wpływu do Urzędu Gminy w Borzęcinie).

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Borzęcin pok. 24 tel.: 14 67 40 373 w godzinach pracy urzędu.

Borzecin.pl

Podobne artykuły

Back to top button