ADV
1
Kultura

„Nie polubisz mnie” Darii Reczek ma już 1 MLN wyświetleń!

blankPrzez kilka jesiennych miesięcy mieszkańcy gminy Brzesko w napięciu śledzili przebieg 10. edycji telewizyjnego talent show „The Voice of Poland”. Wszystko za sprawą Darii Reczek – młodej, utalentowanej wokalistki ze Szczepanowa. W sobotę 30 listopada 2019 r. w finale The Voice of Poland pochodząca ze Szczepanowa Daria Reczek zmierzyła się z Alicją Szemplińską. W ostatecznej rozgrywce głosami publiczności wygrała Alicja Szemplińska. 

Za jej premierowym singlem „Nie polubisz mnie” stali twórcy wielu przebojów: Patryk Kumór, Lanberry i Dominic Buczkowski-Wojtaszek. Daria pokazała ogromne możliwości wokalne, a jej piosenka szybko porwała publiczność. W poniedziałek 27 stycznia po niespełna dwóch miesiącach od jego emisji klip ma już ponad 1 milion wyświetleń! Gratulujemy!

To nie jedyna nagranie Darii które cieszy się tak dużą popularnością. Występ Darii w The Voice of Poland dostarczył wielu emocji i chwil wzruszenia. Alicja Szemplińska i Daria Reczek dały niesamowity występ w „The Voice of Poland” już miesiąc wcześniej. Dziewczyny były ostatnimi uczestniczkami, które walczyły w Bitwach Voice of Poland 10. Uczestniczki zmierzyły się w Bitwie, podczas której zaśpiewały utwór „1+1” Beyonce. Ich wykonanie tego utworu oczarowało jurorów i internautów. Zdaniem wielu osób był to jeden z najlepszych występów w „The Voice of Poland” od lat. Talent dziewczyn z Polski mogą podziwiać również miłośnicy muzyki na całym świecie. Na oficjalnym kanale The Voice Global na YouTube pojawiła się kompilacja najlepszych występów uczestników Bitew z roku 2019. W światowym TOP10 The Voice na pozycji siódmej znalazła się Bitwa Alicji Szemplińskiej oraz Darii Reczek. 

Nagranie z programu Bitwy – The Voice of Poland 10 z występem  Alicji Szemplińskiej i Darii Reczek – „1 + 1” cieszy się sporym zainteresowaniem internautów. Ma ponad 870 tysięcy wyświetleń!

Kim jest Daria Reczek?

Swoje pasje muzyczne Daria rozwija przy wsparciu najbliższych już od dzieciństwa. Jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w Bochni. Oprócz talentów wokalnych może również pochwalić się grą na skrzypcach. Swoje umiejętności wielokrotnie prezentowała podczas rozmaitych przeglądów muzycznych w regionie. Daria śpiewa także w chórze parafialnym działającym przy Bazylice Mniejszej w Szczepanowie.

Występy Darii Reczek w X edycji The Voice of Poland: Przesłuchania w Ciemno, Bitwy, Nokauty, Na Żywo

Na żywo: Daria Reczek wykonała utwór Celine Dion i Barbry Streisand „Tell Me” i wywołała żywiołowe reakcję trenerów oraz otrzymała owacje na stojąco (9 listopada). W kolejnym odcinku na żywo Daria zaśpiewała piosenkę Sary Bareilles pt.„Gravity”. Pełna emocji piosenka pochodziła z repertuaru amerykańskiej wokalistki Sary Bareilles (16 listopada). W półfinale 23 listopada Daria zaprezentowała przebój brytyjskiej wokalistki Bishop Briggs „River”.

Nokauty: Daria Reczek wykonała utwór „Young and Beautiful” który w oryginale zaśpiewała Lana Del Rey. Z drużyny Michała Szpaka na scenie wystąpili również: Filip Czyżykowski, Jakub Dąbrowski, Violet Oliferuk, Magdalena Ollar, Marzena Ryt oraz Piotr Szewczyk. Ostatecznie podczas Nokautu wybrał: Piotra Szewczyka, Darię Reczek, Jakuba Dąbrowskiego i Magdalenę Ollar. 

Bitwy: Występ Alicji Szemplińskiej i Darii Reczek z grupy Tomsona i Barona okazał się najbardziej spektakularny podczas 10 edycji Voice of Poland. Swoje umiejętności zaprezentowały śpiewając megahit „1+1”, z repertuaru Beyonce. Trenerzy zdecydowali, że to Alicja Szemplińska zaśpiewała lepiej. Pomimo że Daria ostatecznie przegrała Bitwę z Alicją, dzięki „kradzieży” Michała Szpaka pozostała w programie.

Przesłuchania w Ciemno: Daria zaśpiewała piękny utwór „A thousand years” wykonywany przez Christinę Perri. „A Thousand Years” to wyzwanie, które wymaga prawdziwego talentu i wyjątkowej odwagi. Daria Raczek była pewna swoich możliwości.

10 edycja The Voive Of Poland

Jubileuszowa edycja muzycznego show TVP2 okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Na precastingach pojawiło się ponad 2000 osób! Spośród nich wyłoniono prawie 100 osób, które zaprezentują swój wokalny talent podczas pierwszego etapu programu – Przesłuchań w Ciemno. W kolejnej odsłonie muzycznego talent show jurorami są: Michał Szpak, Tomson i Baron oraz debiutujący w tej roli Kamil Bednarek i Margaret.

 

foto: tvp.pl


IB

VIDEO

Występ dziewczyn można oglądać od 8 minuty i 24 sekundy.

TOP 10 | NAJLEPSZE BITWY THE VOICE 2019 r.

Alicja Szemplińska vs. Daria Reczek – „1 + 1” – Bitwy – The Voice of Poland 10

blank

Podobne artykuły

Back to top button