ADV
1
Wiadomości
Trending

Niespokojny weekend strażaków z Jadownik / 27-28 marca 2021 r.

Miniony weekend nie należał do najspokojniejszych. Strażacy dysponowani byli m.in. do zderzenia na drodze krajowej nr 75 w Okocimiu, a także pożaru w samochodu w Jadownikach.

W sobotę 27 marca 2021 r. strażacy z Jadownik w drodze powrotnej do remizy natrafili na wypadek drogowy w Okocimiu. Strażacy natychmiast przystąpili do akcji: zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zebrali potrzebne informacje co do rodzaju zdarzenia, osób poszkodowanych i niezwłocznie powiadomili dyżurnego SKKP PSP w Brzesku o zaistniałej sytuacji.

– Dzisiejszego wieczoru nasi strażacy pojazdem Mikrobus udali się do miejscowości Tworkowa w celu odebrania sprzętu po przeglądzie. W drodze powrotnej w Okocimiu na drodze krajowej 75 druhowie Waldek i Wojtek zauważyli zdarzenie drogowe z udziałem dwóch pojazdów. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zebrali potrzebne informacje co do rodzaju zdarzenia, osób poszkodowanych i niezwłocznie powiadomili dyżurnego SKKP PSP w Brzesku o zaistniałej sytuacji. W groźnie wyglądającym zdarzeniu na szczęście nikt nie odniósł obrażeń – relacjonują na swoim profilu facebookowym druhowie z Jadownik.

Również niedziela nie była dniem odpoczynku dla strażaków. Około godziny 17.30 zostali zadysponowani do pożaru samochodu osobowego w miejscowości Jadowniki (ul. Małopolska). W tym przypadku ogień uszkodził bagażnik samochodu.

foto OSP Jadowniki

IB / OSP Jadowniki

Sobota 27 marca 2021 r.

🚒👩‍🚒Dzisiejszego wieczoru nasi strażacy pojazdem Mikrobus udali się do miejscowości Tworkowa w celu odebrania sprzętu…

Opublikowany przez OSP JADOWNIKI Sobota, 27 marca 2021

Niedziela 28 marca 2021 r.

🔥ALARM OSP KSRG JADOWNIKI 🔥

📅 28.03.2021r ⏰ 17:28
🚩 Jadowniki ul. Małopolska
⚠ Pożar samochodu osobowego
🚒 GBARt…

Opublikowany przez OSP JADOWNIKI Niedziela, 28 marca 2021

Podobne artykuły

Back to top button