ADV
blank
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Nietrzeźwy kierujący zakończył podróż w rowie

Nad ranem 6 lipca br. dyżurny Komendy Miejskiej w Tarnowie, odebrał telefon z informacją o kierującym pojazdem Toyota, który w miejscowości Ładna z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Obecny na miejscu świadek, powiadomił także, iż wyczuwa od kierującego woń alkoholu.

Przybyli na miejsce policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Tarnowie, zbadali okoliczności zdarzenia ustalając, że kierujący nie dostosował prędkości do panujących warunków na jezdni w wyniku czego zjechał ze skarpy doprowadzając do powyższego zdarzenia. Kierującym okazał się być 49-letni mieszaniec Tarnowa, który po przebadaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W związku z powyższym, kierującemu zatrzymano prawo jazdy i będzie prowadzone wobec niego postępowanie w związku z art. 178a kodeksu karnego.

policja.gov.pl

 

blank

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button