ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Nowe rekordy siłaczy mundurowych w Tarnowie

W sobotę 16.09.2023 roku odbyły się zawody sportowe Xtreme Cross Służb Mundurowych o Puchar Przewodniczącego NSZZP KMP w Tarnowie oraz Przewodniczącego Regionu IPA Tarnów pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie. Zmagania miały miejsce na strefie outdoor w klubie Xtreme Fitness Tarnów Błonie.

W sobotę na obiektach klubu Xtreme Fitness Tarnów Błonie w ramach II edycji zawodów siłowych służb mundurowych, pojawili się siłacze reprezentujący Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie oraz Komendę Miejską Policji w Tarnowie. Zawodnicy mierzyli się w dwóch pucharowych konkurencjach;

  • wyciskanie sztangi leżąc
  • podciąganie na drążku.

W wyciskaniu sztangi leżąc – pierwsze miejsce zajął reprezentujący Komendę Wojewódzka Policji w Krakowie mł. asp. Paweł Kubacki uzyskując wynik 165 kilogramów, a na drugim miejscu uplasował się sierż. sztab. Krystian Węgrzyn z Komisariatu Policji w Żabnie z wynikiem 130 kilogramów.

W drugiej konkurencji – podciąganie na drążku pierwsze miejsce zajął krakowski policjant podnosząc się 48 razy, tuż za nim uplasował się nadkom. Marcin Dakowicz, również reprezentujący Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie podciągając się 47 razy.

Zawody odbyły się dzięki przychylności pracowników klubu Xtreme Fitness oraz fundatorom nagród rzeczowych firmie Olimp Labs. W przyszłym roku kolejna edycja zawodów siłowych, na którą już dzisiaj zapraszamy. [ays_survey id=”4″] —

policja.gov.pl

Podobne artykuły

Back to top button