ADV
blank
KulturaWiadomości

Od jutra ruszają 11. Konfrontacje Teatrów Dzieci i Młodzieży TEATRALNE LUSTRA w Brzesku / 16-18 maja 2023 r.

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ – Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Brzesku zapraszają na 11. Konfrontacje Teatrów Dzieci i Młodzieży TEATRALNE LUSTRA, które odbędą się w dniach 17-18 maja 2023 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym im. Jana Pawła II w Brzesku (pl. Targowy 10). Wstęp wolny!

PROGRAM <==

Podczas wydarzenia propozycje teatralne zaprezentuje trzynaście zespołów, którzy zostaną ocenieni przez Zespół Konsultantów w dwóch kategoriach wiekowych: teatry dziecięce (7-12 lat) i teatry młodzieżowe (13-16 lat).

Zespół Konsultantów przyzna Nagrodę Główną DIAMENTOWE LUSTRO oraz finansowe nagrody i wyróżnienia, a także zarekomenduje spektakl do udziału w finale Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu.

TEATRALNE LUSTRA to projekt teatralno-edukacyjny, którego celem jest prezentacja i popularyzacja twórczości artystycznej dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych z regionu tarnowskiego oraz wspieranie instruktorów w poszukiwaniu nowych środków wyrazu i form teatralnych.

MCK Sokół

blank

Podobne artykuły

Back to top button