ADV
Wiadomości

Oddaj głos na Żłobek w Sufczynie w finale konkursu „MODERNIZACJA ROKU & Budowa XXI wieku”

Z radością informujemy, że inwestycja wykonana przez Gminę Dębno weszła do ścisłej czołówki konkursu „MODERNIZACJA ROKU & Budowa XXI wieku”.

Dziękujemy wszystkim za oddanie głosów i prosimy o kolejne.

Już teraz można głosować na finałowe realizacje, w których znalazła się Budowa Zespołu Przedszkolno-Żłobkowego w Sufczynie. Zakończenie plebiscytu odbędzie się podczas Gali na Zamku Królewskim w Warszawie 27 września o godzinie 14.00.

Jak zagłosować

Każdy może oddać jeden głos każdego dnia w województwie.

Głosowanie trwa do 27 września do godziny 14.00 .

Wyniki głosowania oraz werdykt konkursowego Jury poznamy na uroczystej gali, która odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

blank

O obiekcie

Zespół Przedszkolno-Żłobkowy w Sufczynie to zintegrowany nowoczesny i energooszczędny obiekt wolnostojący, dwukondygnacyjny wraz z zapleczem socjalno-sanitarnym oraz infrastrukturą towarzyszącą, do której zalicza się parking, układ komunikacji kołowej oraz pieszej z przyłączami.

Budynek o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej blisko 570 m2 zawiera pomieszczenia dwóch szatni dla dzieci, dwóch sal: przedszkolnej i żłobkowej, a także magazynu na łóżka, wózkowni, pomieszczenia dla matki karmiącej oraz salę zabaw dla dzieci.

Obiekt w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych wyposażony jest w meble, zabawki, pomoce dydaktyczne oraz zaplecze wypoczynkowe dla dzieci. Całość kompleksu dopełniają sanitariaty, jadalnie i pomieszczenia gospodarcze, jak również nowoczesna i przestronna kuchnia. Dla lepszej komunikacji w budynku zamontowano windę, która pozwala przemieszczać się pomiędzy kondygnacjami, zapewniając swobodny dostęp z parteru na kondygnacje z pomieszczeniami użytkowymi.

Zespół Przedszkolno-Żłobkowy zapewnia 20 miejsc dla dzieci do lat 3 oraz 50 miejsc dla podopiecznych w wieku przedszkolnym.

Gmina Dębno

blank

Podobne artykuły

Back to top button