TOPTOP
Wiadomości

Ognisko koronawirusa w siedzibie Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miejskiego w Brzesku

Z powodu pojawienia się ogniska koronawirusa w siedzibie Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miejskiego w Brzesku, od środy 21 października obie placówki będą nieczynne dla bezpośredniej obsługi interesantów.

Komunikat Starosty Brzeskiego oraz Burmistrza Brzeska o tymczasowym zawieszeniu bezpośredniej obsługi klienta.

W związku z potwierdzonym ogniskiem zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w siedzibie Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miejskiego przy ul. Głowackiego 51 w Brzesku ww. instytucje zawieszają bezpośrednią obsługę klienta od 21.10.2020 do odwołania. Bezpośrednia obsługa interesantów zostanie przywrócona w możliwie najszybszym terminie.

Wszelkie sprawy urzędowe prosimy załatwiać telefonicznie, e-mailowo oraz za pośrednictwem platformy ePUAP. Dane teleadresowe poszczególnych wydziałów są dostępne na oficjalnych stronach internetowych instytucji:

Ponadto do Państwa dyspozycji przed wejściem głównym do urzędu znajduje się skrzynka podawcza na wnioski oraz inne składane dokumenty.

W tej trudnej i wyjątkowej sytuacji liczymy na Państwa zrozumienie. W trosce o bezpieczeństwo naszych mieszkańców apelujemy o dostosowanie się do wszelkich zaleceń.

IB

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast