ADV
Wiadomości

OSP Borzęcin Górny z nową przyczepą do transportu łodzi ratunkowej

Kilka dni temu jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Borzęcinie Górnym, włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego wzbogaciła się o nowy sprzęt, jakim jest przyczepa lekka marki ZASŁAW 330TD, o wymiarach 330 x 150 x 35 do transportu łodzi ratunkowej.

Galeria zdjęć <==

Nowy nabytek strażaków ochotników został zakupiony z myślą o bezpieczeństwie i łatwości wodowania łodzi, która będzie używana do ratowania zdrowia i życia ludzkiego na akwenach wodnych. Pozyskana przyczepa transportowa pozwoli na prowadzenie szkoleń i doskonalenie umiejętności ratowniczych członków jednostki, a także sprawne prowadzenie działań w terenie.

Koszt zakupu przyczepy podłodziowej wyniósł 7 700,00 złotych, a zakup został sfinansowany z budżetu gminy Borzęcin. Przyczepę wykonała firma ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp. k. z Andrychowa, a w sprzedaży pośredniczyła firma KRAWCZYK Polska Sp. z o.o. z Brzeska, będąca autoryzowanym dealerem firmy ZASŁAW, której to należą się podziękowania za bardzo dobrą współpracę i sprawną realizację zamówienia.

ML / borzecin.pl

blank

Podobne artykuły

Back to top button