ADV
Wiadomości
Trending

OSP Łęki w służbie uśmiechu!

We wtorek 20 lutego 2024 r. zastęp druhów z jednostki OSP Łęki odwiedził przyjaciół z Domu Pomocy Społecznej w Brzesku. Cel wizyty był taki sam jak co roku – przekazanie efektów zbiórki, którą tym razem zorganizowali wspólnie z pracownikami Wojskowej Straży Pożarnej z Regionalnej Bazy Logistycznej w Kłaju.

Podczas wizyty nie mogło zabraknąć ciepłych słów, uścisków i przede wszystkim prezentu powitalnego dla najmłodszego podopiecznego sióstr z Domu Pomocy Społecznej w Brzesku Adrianka, zaledwie 6-tygodniowego maleństwa.

– Na zdjęciach możecie podziwiać aniołka, który jest bardzo dzielny i nie płakał nawet na rękach naszego naczelnika. Chyba będzie to przyszły strażak – żartują druhowie z OSP Łęki.

Wtorkowa akcja to efekt współpracy druhów z OSP Łęki oraz Wojskowej Straży Pożarnej. Dzięki temu udało się zebrać spora ilość środków czystości i artykułów spożywczych które na pewno odciążą budżet Domu Pomocy Społecznej w Brzesku.

– Serdecznie dziękujemy naszym Kolegom z WSP RBLog Kłaj i wszystkim osobom które wsparły nas w organizacji zbiórki. To dzięki Wam, możemy tworzyć wspólnie piękne chwile i przekazywać pomoc potrzebującym.

Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie nasze społeczne inicjatywy! – dodają druhowie z Łęk.

W tym roku druhowie planują odwiedzimy jeszcze DPS w Brzesku by zaprezentować podopiecznym placówki swój nowy samochód ratowniczo-gaśniczy.


foto: Dom Pomocy Społecznej w Brzesku
IB / Dom Pomocy Społecznej w Brzesku / OSP Łęki

Podobne artykuły

Back to top button