ADV
Wiadomości

Porady w Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Od 19 do 23 lutego 2024 roku trwa akcja Ministerstwa Sprawiedliwości, pn. „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”, podczas której pokrzywdzeni mogą bezpłatnie skorzystać z informacji prawnej.

Akcja ta jest związana z obchodzonym w Polsce od 21 lat Międzynarodowym Dniem Ofiar Przestępstw, przypadającym 22 lutego. W trakcie akcji każdy zainteresowany może uzyskać bezpłatną poradę prawną w wielu instytucjach, a osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać bezpłatnie informację.

Zapraszamy po bezpłatne porady prawne dla osób pokrzywdzonych przestępstwem do Komendy Powiatowej Policji w Brzesku w godzinach od 8-16.

Jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem? Potrzebujesz pomocy? Otrzymasz ją bezpłatnie w ramach Funduszu Sprawiedliwości.

Osoby pokrzywdzone przestępstwem, w celu uzyskania wsparcia i pomocy przez cały rok mogą kontaktować się z instytucjami, które udzielają wsparcia i pomocy finansowej w ramach Funduszu Sprawiedliwości – Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.
W celu otrzymania wsparcia z Funduszu Sprawiedliwości, można skontaktować się z Linią Pomocy Pokrzywdzonym pod numerem +48 222 309 900, wysyłając wiadomość e-mail na adres info@numersos.pl lub też bezpośrednio z wybranym ośrodkiem pomocy (https://www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl/pl/znajdz-osrodek-pomocy/).

KPP Brzesko

Podobne artykuły

Back to top button