ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Pacjent uciekł ratownikom medycznym z transportu

38-latek uciekł ratownikom medycznym z transportu w Wierzchosławicach. Po pretekstem skorzystania z toalety, wykorzystał chwilę ich nieuwagi i oddalił się nieznanym kierunku. Zatrzymał go policjant mieszkający w tym rejonie, a zbieg został przekazany ponownie zespołowi ratunkowemu.

W ubiegłym tygodniu policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód zostali poinformowani o tym, że 38-letni pacjent, który był transportowany karetką pogotowia do szpitala psychiatrycznego w Tarnowie, oddali się z transportu wykorzystując legendę skorzystania z toalety na stacji paliw w Wierzchosławicach. Niedługo po zgłoszeniu jeden z policjantów zamieszkujących w tym rejonie zadzwonił do dyżurnego z pytaniem, czy nie jest poszukiwany mężczyzna, który dziwnie się zachowuje w rejonie jego domu. Następnie policjant po służbie podszedł do niego, a ten nieznany mężczyzna poprosił go o taksówkę. Gdy potwierdzono informację o poszukiwaniu uciekiniera, została zorganizowana taksówka, a mężczyzna po kilkudziesięciu minutach ponownie trafił do karetki transportowej. Tym razem ratownicy dowieźli go już we wskazane w zleceniu miejsce.

policja.gov.pl

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button