ADV
1
Wiadomości
Trending

PAGEN zagrał z WOŚP! / zdjęcia

30 stycznia 2022 roku odbył się jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra grała na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W tym szczytnym celu z Orkiestrą zagrała także firma PAGEN, która organizując wewnętrzną aukcję, prowadzoną przez Mariusza Kałamagę zebrała łącznie blisko 12 000 złotych!

Na licytację wystawiono m.in. przedmioty przyniesione przez pracowników firmy, różnego rodzaju atrakcje, a nawet osobiste zaangażowanie członków zespołu w postaci m.in. kursu języka francuskiego, rozliczenia PIT za 2021 rok, własnoręcznie wykonanego przez szefa produkcji stolika kawowego, czy też kawy podawanej codziennie rano przez uśmiechniętą Panią Sekretarkę.

Największym zainteresowaniem podczas wydarzenia, cieszyła się finałowa aukcja, w ramach której wszyscy obecni i uczestnicy on-line mogli wspólnie wylicytować czas pracy Prezesa Zarządu na produkcji. Aukcja zakończyła się sukcesem i wkrótce Dominik Chamioło – Prezes Zarządu PAGEN Sp. z o.o., wzmocni na pół dnia szeregi zespołu produkcyjnego.

Podczas aukcji licytowano także prezenty od przyjaciół firmy PAGEN m.in. gadżety RMF FM, bilety na pokaz „Prestiż – Mistrzowie Magii” z udziałem Piotra Denisiuka, finalisty programu „Mam Talent”, kolację walentynkową w Pałacu Goetzów, bilety na galę MMA Armia Fight Night i trening personalny z zawodnikiem MMA Sławomirem Rawińskim, zaproszenia do Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego, sesję zdjęciową z profesjonalnym fotografem Tomaszem Lalewiczem z aftershot.pl,  pobyt w gospodarstwie agroturystycznym Biesiadna Chata, voucher do Gospody Tadeusz, wizytę w STRZYGA Barber Shop, a także indywidualne zajęcia pływania z Wojciechem Wojdakiem – reprezentantem Polski w pływaniu, olimpijczykiem z Rio de Janeiro, multimedalistą Mistrzostw Polski oraz medalistą Mistrzostw Świata. Nie zabrakło książek, zabawek i różnego rodzaju gadżetów – w tym czapki i żółtego sweterka Mariusza Kałamagi.

Zainteresowanie akcją przerosło nasze oczekiwania, a Zespół po raz kolejny pokazał wielkie serce i zaangażowanie. Cieszę się, że to kameralne w założeniach wydarzenie stało się okazją do integracji zespołu wokół wspólnego celu. To nasz pierwszy występ z tą największą orkiestrą gorących serc – jestem przekonana, że nie ostatni – powiedziała Katarzyna Chamioło, Prokurent PAGEN Sp. z o.o., koordynująca projekty o charakterze Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

Środki zebrane w ramach aukcji firmy PAGEN zostały w całości przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. WOŚP prowadząc zbiórkę w ramach 30. Finału planuje wyposażyć 25 ośrodków w 17 miastach w Polsce w najnowocześniejsze urządzenia dla ratowania wzroku maluchów. Planowane jest także utworzenie pierwszego w Polsce centrum symulacji, w którym lekarze będą mogli doskonalić swoje umiejętności.

IB

Podobne artykuły

Back to top button