ADV
Wiadomości
Trending

PAGEN ze Złotym Serduszkiem WOŚP

Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra w 2024 roku zagrała na rzecz oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. W tym szczytnym celu po raz kolejny z Orkiestrą zagrała firma PAGEN, która wylicytowała wyjątkowe Złote Serduszko WOŚP z 1998 roku, będące symbolem wsparcia tej inicjatywy od samego początku działalności firmy.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany był zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych. Fundacja planuje zakupić urządzania dla diagnostyki obrazowej, czynnościowej, endoskopowej, torakochirgurgii oraz rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepie płuc. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą aukcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.

Złote Serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z 1998 roku, przekazane na licytację przez byłego szefa WOŚP Warszawa Bielany ma dla firmy szczególne znaczenie.

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspieramy od 1998 roku, choć nie zawsze tak spektakularnie jak 2 lata temu. Wylicytowane Złote Serduszko WOŚP z roku założenia naszej firmy to wyjątkowy symbol wsparcia o bardzo dużej wartości sentymentalnej – powiedział Dominik Chamioło, Prezes Zarządu PAGEN.

Podczas wspomnianego 30. Finału WOŚP firma zorganizowała wewnętrzną aukcję prowadzoną przez Mariusza Kałamagę, na której wylicytowano m.in. czas pracy Prezesa Zarządu na produkcji, który podjął wyzwanie, wzmacniając szeregi zespołu produkcyjnego w wyznaczonym dniu punktualnie o 6 rano.

Zainteresowanie akcją podczas 30. Finału WOŚP przerosło nasze oczekiwania, a Zespół po raz kolejny pokazał wielkie serce i zaangażowanie. Cieszę się, że to kameralne w założeniach wydarzenie stało się okazją do integracji zespołu wokół wspólnego celu  – powiedziała Katarzyna Chamioło, Prokurent PAGEN Sp. z o.o., odpowiedzialna za projekty o charakterze Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).

Firma PAGEN oprócz wsparcia WOŚP, od kilku lat angażuje się we współpracę z UNICEF Polska w ramach programu „Przyjaciel UNICEF”, cyklicznie organizuje akcje krwiodawstwa na terenie swojego zakładu produkcyjnego, wspiera lokalne inicjatywy o charakterze charytatywnym i z pewnością jeszcze nie raz wystąpi z tą największą orkiestrą gorących serc.

pagen

Podobne artykuły

Back to top button