ADV
EdukacjaWiadomości
Trending

Paweł Madej zwycięzcą Okręgowej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

W dniu 4 kwietnia 2024 r. w sali senackiej Politechniki Krakowskiej odbyło się podsumowanie etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

W klasyfikacji indywidualnej najlepsi w okręgu krakowskim to:
1. Paweł Madej (Zespół Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku)
2 .Krystian Ptaszek (Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej)
3. Krystian Lis (Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej)

Prorektor prof. PK Tomasz Kapecki, dziekan WIL PK prof. Lucyna Domagała oraz sponsorzy spotkali się z uczniami, którzy będą reprezentowali okręg krakowski w finale centralnym. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Towarzyszyły mu gratulacje i wręczanie cennych nagród.

Zwycięzca zawodów okręgowych PAWEŁ MADEJ jest uczniem klasy 5BGp i zeszłorocznym laureatem olimpiady. W tym roku będzie reprezentował naszą szkołę w finale, który odbędzie się w Bydgoszczy. Weźmie w nim udział 81 najlepszych olimpijczyków zawodów okręgowych.

W tym roku w olimpiadzie wzięło udział 634 uczestników, w okręgu krakowskim 99. W grupie tej oprócz Pawła byli również inni uczniowie naszej szkoły: Szymon Jędryka, Julian Biernat, Patryk Musiał, Kacper Bakalarz i Paweł Orzeł. Wszyscy uzyskali bardzo dobre wyniki. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Szymon Jędryka, który zajął 12 miejsce a do finału dostało się 11 uczestników.
Czekamy na bydgoski finał i życzymy Pawłowi sukcesów.

Magdalena Kucia

zstib.edu.pl

Podobne artykuły

Back to top button