ADV
blank
Wiadomości
Trending

Piaski Drużków / Odbudujmy wspólnie dom – kwesta dla pogorzelców

Niszczycielski żywioł ognia w kilka chwil zniszczył dorobek życia rodziny. 17 lutego 2021 roku w małej miejscowości Piaski Drużków ( Gmina Czchów) miał miejsce pożar domu rodzinnego u Państwa Repetów. Niestety cała 11-nasto osobowa rodzina została bez dachu nad głową.

Podczas pożaru tego co nie strawił ogień, zniszczyła woda. Pozostało zdewastowane wnętrze. Dom nadaje się do całkowitego remontu, a koszty z tym związane stanowczo przekraczają ich możliwości finansowe. Dlatego jeden z przyjaciół zorganizował zbiórkę.

– Jest to dla mnie sprawa priorytetowa gdyż jestem przyjacielem rodziny. Oczywiście rodzina o wszystkim wie i wyraziła zgodę na organizację takiej zbiórki – mówi Mateusz Drozd.

Uszkodzeniu uległ cały dom: parter wraz z piętrem i dachem, środki pozyskane z zbiórki zostaną w całości przeznaczone na zakup materiałów budowalnych którego pomogą w odbudowie domu. Pogorzelcy z chęcią przyjmą też różnego rodzaju materiały budowalne. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt poprzez wiadomość lub telefonicznie +48539279208.

Cel zorganizowanej zrzutki to 250 000 zł. Pojawiły się już pierwsze wpłaty. Liczy się każda nawet najdrobniejsza wpłata i okazane serce dla pogorzelców.

Zwracamy się do Naszych czytelników z apelem o pomoc dla pogorzelców.

Jeżeli możesz – wspomóż pogorzelców.

Zrzutka: Odbudujmy wspólnie dom <==

O zdarzeniu pisaliśmy w artykule: 

Piaski Drużków – Pożar domu mieszkalnego / 17 lutego 2020 r. <==

IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button