ADV
Materiały sponsorowanePowiat TarnowskiWiadomości
Trending

Pierwszy Burger King w Tarnowie – wielkie otwarcie! 

Otwarcie pierwszej restauracji w mieście przy ul. Błonie 23 już w najbliższą sobotę, 22 czerwca, o godz. 13. Na gości czekają niesamowite promocje i atrakcje, np. darmowe burgery oraz firmowe skarpetki.

Burger King, marka znana z wyjątkowych burgerów Whopper, wreszcie zawitała do Tarnowa. Podczas otwarcia dla pierwszych klientów przygotowanych zostanie 100 darmowych Whopperów przy zamówieniu za minimum 10 zł i 100 par burgerowych skarpetek przy zamówieniu za minimum 50 zł. To doskonała okazja, by spróbować różnych pozycji z kultowego menu.

Historia Whoppera sięga 1957 r. i od tego czasu zyskał on status bestsellerowego burgera na całym świecie. Jego unikatowy smak, wynikający z najwyższej jakości składników i wołowiny grillowanej na ogniu, od teraz dostępny będzie także w Tarnowie.

Nowa restauracja Burger King w Tarnowie przy ul. Błonie 23 to także świetne miejsce na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Warto dołączyć podczas otwarcia 22 czerwca do wspólnego świętowania i spróbowania klasyków oraz limitowanego menu.

blank

IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button