ADV
Wiadomości

Plac zabaw po liftingu

W lipcu br. zrealizowano prace związane z modernizacją placu zabaw przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Borzęcinie Górnym. W ramach realizacji zadania zainstalowano nowe urządzenia zabawowe, wyremontowano istniejące, jak również wymieniono piasek. Nowe urządzenia zastąpiły wyeksploatowane wskutek wieloletniego użytkowania elementy infrastruktury.

Ku uciesze najmłodszych mieszkańców Borzęcina niebawem będzie można korzystać z dodatkowych elementów wyposażenia takich jak: piaskownica – FABRYKA PIASKU z wieżą, siedziskami, bębnem do przesiewania, wiaderkiem do wyciągu, wózkiem transportowym i korytkiem z rurami do piasku; zestaw zabawowy FOREST z wieżami, zjeżdżalnią, zjazdem strażackim, przejściem rurowym typu tunel, panelem „sklepik z liczydłem”, wejściem łukowym i po schodkach oraz trapem pochyłym; sprężynowce: bujak podwójny MIŚ, bujak MOTOR i bujak KOŃ.

W ramach modernizacji wymieniono piasek na placu zabaw w ilości 140 m3 oraz uszkodzone elementy drewniane pozostałych urządzeń zabawowych. Koszt modernizacji zamknął się kwotą 62 719 złotych.

IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button