ADV
blank
KulturaWiadomości
Trending

Pochodząca z Brzeska Zuzanna Łazarz wystąpi w belgijskiej edycji The Voice Kids

Już w najbliższy wtorek 7 stycznia 2020 r. o godz. 20.15 pochodząca z Brzeska trzynastoletnia Zuzanna Łazarz wystąpi w pierwszym odcinku pierwszej edycji belgijskiego The Voice Kids. Przed uczestnikami mnóstwo zabawy ale i emocji! Trzymamy kciuki za udany start!

Zuzia Łazarz mieszka na stałe w Belgii, jednak bardzo chętnie wraca do swojego rodzinnego miasta, gdzie mieszka jej ukochana rodzina. Na co dzień uczy się w belgijskiej szkole średniej. Dodatkowo jest uczennicą ósmej klasy szkoły polskiej przy ambasadzie RP w Belgii. Swoje talenty wokalne rozwija od 5 roku życia. Każdą wolną chwile spędza ćwicząc głos. Obecnie jest uczennicą 4 klasy w akademii muzycznej – jej wiodącym instrumentem jest wiolonczela. Konkursy i przedstawienia szkolne przerodziły się w występy na dużej scenie. Zagrała jedną z głównych ról w spektaklu „Thorgal” w teatrze muzycznym L’enfant des etoiles, które jest charytatywnym stowarzyszeniem wspierającym UNICEF.

Pierwsza edycja The Voice Kids Belgique stworzyła dla Zuzanny okazję do spróbowania swoich sił w programie telewizyjnym. W „przesłuchaniach w ciemno” biorą udział uczestnicy, którzy zostali wyłonieni podczas nieemitowanych w telewizji pre-castingów produkcyjnych.

Program The Voice Kids Belgique można oglądać również w internecie na platformie https://www.rtbf.be/auvio/detail_the-voice-kids?lid=215755 

Mamy nadzieję że start w The Voice Kids Belgique będzie dla Zuzanny Łazarz równie udany jak dla pochodzącej ze Szczepanowa Darii Reczek, która dotarła do finału polskiej edycji The Voicem gdzie zajęła II miejsce.

The Voice Kids Belgique

„The Voice Kids”  to formuła muzycznego talent show dedykowanej wyłącznie dzieciom w wieku od 8 do 14 lat. W belgijskiej edycji na ławce trenerów zasiądą: Vitaa (francuska wokalistka rhythm and blues), Slimane (francuski piosenkarz i autor tekstów pochodzenia algierskiego) oraz Matthew Irons (belgijski piosenkarz i gitarzysta). The Voice Kids Belgique to wydarzenie muzyczne wyprodukowane i zrealizowane przez RTBF – belgijskiego nadawcę telewizyjnego, nadającego programy w języku francuskim dla wspólnoty francuskiej zamieszkującej południową część kraju.

foto: archiwum rodzinne – Tomasz Łazarz

IB / Tomasz Łazarz

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button