ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Początek ferii na „Jurasówce”

Dzieci i młodzież z Małopolski wreszcie doczekały się długo wyczekiwanych ferii. Dzisiaj spędziliśmy z nimi dzień na stoku „Jurasówka” w Siemiechowie.

Razem z nami była Pani Marta Malec-Lech – członkini Zarządu Województwa Małopolskiego, Wójt Gromnika Bogdan Stasz i pracownicy Nadleśnictwa Gromnik.

Wszystkim nam przyświecał jeden cel – troska o bezpieczeństwo małych narciarzy i snowboardzistów w czasie wolnym od zajęć w szkole. Dlatego przypomnieliśmy najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa na stoku, w domu i w trakcie poruszanie się po drogach, wyposażyliśmy maluszki w odblaski, które sprawią, że będą widoczne z daleka i ciepłe czapki, które z pewnością przydadzą się podczas zabawy na świeżym powietrzu.

Pogoda dopisała, humory jeszcze bardziej, a więc dziękujemy wszystkim za obecność, Urzędowi Marszałkowskiemu w Krakowie, kolegom leśnikom, no i oczywiście właścicielom stacji narciarskiej „Jurasówka” za pomoc Wszystkim życzymy udanych, pełnych ciekawych przygód, no i oczywiście bezpiecznych ferii – wypoczywajcie i uważajcie na siebie.

policja.gov.pl

blank

Podobne artykuły

Back to top button