ADV
Wiadomości

Podsumowanie półkolonii feryjnych “Twórcza Zima 2024 z DCK”

Dziękujemy za wspólny, dobry, i pełen radości czas, podczas półkolonii feryjnych “Twórcza zima 2024 z DCK”!!!
Podsumowanie, organizowanego w Dębińskim Centrum Kultury, wypoczynku, podczas ferii dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Dębno wygląda następująco:
W 2 turnusach, wzięło udział, łącznie ponad 130 naszych przemiłych uczestników.
Nasi podopieczni mogli skorzystać z warsztatów muzycznych, wokalnych, tanecznych, plastycznych, teatralnych, zarówno w pracowniach i salach edukacyjnych DCK, jak i podczas wyjazdowych zajęć.
Uczestnicy półkolonii mieli zorganizowane gry edukacyjne  z rożnych dziedzin wiedzy , zabawy i animacje świetlicowe.
W każdym tygodniu uczestniczyli w aktywnościach fizycznych i sportowych  na Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie.

Ważnym punktem każdego tygodnia były wyjazdy edukacyjne (do muzeów, krajoznawcze, do kina).
Zapewnialiśmy jeden ciepły posiłek, ciepłe i zimne napoje napoje, zdrowy poczęstunek owocowy.
Uczestnicy znajdowali się pod opieką, wykwalifikowanej i oddanej swej pracy, kadry wychowawców.

Podziękowania kierujemy do Pań: Renaty Kawy, Agnieszki Sowy, Małgorzaty Tarki, Sylwii Pasek, Katarzyny Kmieć oraz Panów: Tomasza Kaczmarczyka, Piotra Bączka, Kamila Rataja za pracę wychowawców. Nad całością 2 turnusów czuwał dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury Łukasz Przybyło.

W organizację półkolonii, obok naszej bieżącej administracyjnej działalności, był zaangażowany cały zespół pracowników DCK .

Dziękujemy wszystkim realizatorom usług, wykonawcom i sprawdzonym partnerom instytucjonalnym. Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za bardzo dobrą współpracę, zaufanie i wybór naszej oferty kolejny raz. Bardzo serdecznie dziękujemy wójtowi Gminy Dębno Wiesławowi Kozłowskiemu za udzielone kolejny raz wsparcie finansowe, dzięki któremu cena półkolonii mogła być tak korzystna i zwiększająca dostęp dzieciom i młodzieży z terenu naszej gminy do zorganizowanej formy wypoczynku podczas ferii zimowych.

Już dziś zapraszamy, na planowane w tym roku w DCK, półkolonie letnie. Odbędą się one w ramach 4 turnusów, w terminie od 24 czerwca do 19 lipca 2024r. Szczegółowe informacje o zapisach i zasadach uczestnictwa pojawią się w kwietniu.

Dziękujemy i do zobaczenia w działaniu!

DCK Dębno

Podobne artykuły

Sprawdź również
Close
Back to top button