ADV
Wiadomości

Podziękowania dla dzielnicowego. Pomógł kobiecie i jej synowi w trudnej sprawie

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku mł. insp. Bogusława Chmielarza wpłynęły podziękowania dla dzielnicowego sierż. sztab. Artura Wolszy, od kobiety, której pomógł.

W liście, który wpłynął do Komendy Powiatowej Policji w Brzesku znalazły się słowa uznania dla pracy i zaangażowania jednego z policjantów tej jednostki. Pisząca podziękowała dzielnicowemu z brzeskiej komendy za zaangażowanie, jakim wykazał się pomagając jej w rozwiązaniu problemów rodzinnych.

– „Na ręce Pana Komendanta składam serdeczne podziękowania funkcjonariuszowi z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku Panu sierż. sztab. Arturowi Wolszy.

Funkcjonariusz zaangażował się w moją trudną sytuację rodzinną. Jego postawa pełna zrozumienia, zaangażowania oraz chęci pomocy dodawała i dodaje wiele siły i poczucia bezpieczeństwa tak dla mnie jak i mojego syna.

Jestem wdzięczna, że mamy tak przyjaznego i kulturalnego opiekuna dzielnicy” – czytamy w przesłanym podziękowaniu.

Policjanci w codziennej służbie spotykają się z różnymi sprawami. Do każdej z nich starają się podchodzić indywidualnie, tak aby zrozumieć oczekiwania społeczeństwa. Najczęściej ogniwem łączącym Policję ze społeczeństwem jest dzielnicowy, który podczas codziennej służby musi mierzyć się z rozmaitymi sprawami. Często, policjant rewiru dzielnicowych pełni rolę mediatora w konfliktach społecznych oraz niesie pomoc potrzebującym mieszkańcom swojego rejonu.

Dzielnicowy sierż. sztab. Artur Wolsza jak mówi, ma ogromną satysfakcję z pracy z ludźmi, a taki list utwierdza go w przekonaniu, że to co robi ma sens. Jak przyznaje, największą nagrodą tej służby jest słowo „dziękuję”, które bardzo motywuje go do dalszej pracy i podejmowania nowych wyzwań czekających na niego w codziennej służbie.

KPP Brzesko

Podobne artykuły

Back to top button