ADV
Wiadomości
Trending

Podziękowania rodziny Marcelka Kubali dla osób wspierających ich w Chicago

Pobyt rodziny Marcelka Kubali w USA dobiega końca. W dniu dzisiejszym opuścili Chicago i po 8 miesiącach  wracają do domu. Jak podkreślają – jest to dla nich niezwykle szczęśliwy dzień, kończący jeden z najtrudniejszych etapów życia. Z dala od domu spotkali jednak wielu wspaniałych ludzi, na których pomoc i życzliwość w tym czasie mogli liczyć. Teraz przyszedł czas na podziękowania.

– Przyjechaliśmy tu by walczyć o życie naszego synka, z sercami pełnymi nadziei jak i obaw. Na swojej drodze spotkaliśmy wspaniałych ludzi, którzy towarzyszyli nam w tej walce i którym chcielibyśmy z całego serca podziękować. Dziękujemy Fundacja Dar Serca , która przyjęła nas pod swój dach, zapewniając opiekę i wielowymiarową pomoc. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie z Waszej strony.

Dziękujemy Pani Izabeli Rybak za ogromne serce oraz pomoc w każdej sytuacji, Pani Ani, wspaniałemu wolontariuszowi Panu Jankowi, Tonemu oraz wszystkim wolontariuszom I pracownikom Fundacji, na których mogliśmy zawsze liczyć.

Jesteśmy Wam za wszystko ogromnie wdzięczni! – czytamy na profilu Marcelek Kubala – Mały Wielki Wojownik.

Rodzice chłopca doceniają każde wsparcie jakie otrzymali w trakcie pobytu w Chicago.

– Chcielibyśmy również ogromnie podziękować wspaniałym Grażynce oraz Kasi, które wspierały nas podczas całego naszego pobytu w Chicago i służyły swoją ogromną i niezawodną pomocą, zwłaszcza na najtrudniejszym jego etapie. Nie mamy słów, by wyrazić swoją wdzięczność.

Dziękujemy Wam z całego serca!

Dziękujemy wszystkim życzliwym osobom, które było nam dane spotkać na naszej drodze, które okazały nam swoją pomoc I serce.
Dziękujemy! – piszą rodzice Marcelka.

O fundacji Dar Serca

Fundacja DAR SERCA jest organizacją charytatywną, istniejącą od 1988 roku. Umożliwia leczenie ciężko chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Polski i innych krajów, które nie mają szans na pomoc u siebie w kraju. W ciągu wielu lat działalności zaopiekowali się ponad tysiącem dzieci, które dzięki temu odbyły leczenie w nowoczesnych, światowej klasy klinikach. Asystują dzieciom potrzebującym pomocy, bez względu na rodzaj schorzenia i miejsce zamieszkania, w zakresie istniejących mozliwosci finansowych. Siedziba fundacji znajduje się w Schiller Park – zachodnim przedmieściu Chicago.


IB /

blank

Podobne artykuły

Back to top button