ADV
blank
Wiadomości
Trending

Podziękowania z Ukrainy za pomoc z Brzeska / zdjęcia

Z wielu stron płynie pomoc humanitarna dla ludności ukraińskiej cierpiącej z powodu wojny w Ukrainie. Liczne akcje pomocowe organizowane są także w Powiecie Brzeskim. W druga stronę płyną podziękowania za wielkie serca ofiarodawców. Do parafii Św. Jakuba w Brzesku dotarły podziękowania za środki medyczne jakie wysłano przed kilkunastoma dniami.

Autobus z niezawodną załogą Bus Impero dotarł do Lwowa z darami w okolicy 22 marca — były w nim dary zebrane m.in. w Brzesku oraz Jadownikach. Do Śniatynia w obwodzie iwanofrankiwskim dotarły przede wszystkim lekarstwa i środki opatrunkowe, które trafiły do domu Sióstr Szarytek pracujących na co dzień w dziennym oddziale opieki nad chorymi, niepełnosprawnymi, bezdomnymi i sierotami.

KSIĘŻE PROBOSZCZU, KSIĘŻE MARCINIE I DRODZY PARAFIANIE I DARCZYŃCY!

NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!

Otrzymałyśmy humanitarny transport z Brzeska, za który z całego serca chcemy podziękować. Wszystko udało się odebrać bardzo dobrze. To nieoceniona pomoc!!! Niech Pan wynagrodzi wszystkim, którzy włożyli serce i swoje finansowe środki, by nam przekazać to bogactwo dobra. Jesteście codziennie w naszych modlitwach! Codziennie o 15.00 przy grobie naszej bł. Siostry Marty zbieramy się z mieszkańcami Sniatyna na modlitwy o pokój i za naszych dobroczyńców tego czasu.

Omadlamy wszystkie wasze sprawy i potrzeby. Niech Ona wstawia się i oręduje.

Z wdzięcznością serca, SIOSTRA BARBARA I SIOSTRY POSŁUGUJĄCE W TYM CZASIE W SNIATYNIE.

Galeria zdjęć z transportu darów do Śniatynia <==

– Należą się wielkie podziękowania za pomysł i organizację pomocy Siostrom Szarytkom w Śniatynie na Ukrainie p. Krystynie Serbeńskiej – Biel, która pomocą dla Ukrainy zajmuje się już od lat.

Dziękujemy także ks. Marcinowi Gaździe za koordynowanie tej pomocy. Serdeczny Bóg zapłać wszystkim Darczyńcom, dzięki który ta pomoc mogła być zrealizowana i dotargała do Sióstr na Ukrainie – napisał na swoim profilu ksiądz Józef Drabik proboszcz parafii Św. Jakuba.

Parafia Św. Jakuba

LIST

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button