ADV
Wiadomości
Trending

Policja odwołała Child Alert. 11-latka odnaleziona

W szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej na terenie całego kraju współpracowali policjanci z Sosnowca, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości i Komendy Głównej Policji, a także funkcjonariusze państwowej straży pożarnej, ochotniczej straży pożarnej i górskiego ochotniczego pogotowia ratunkowego. Dziękujemy mediom i społeczeństwu za zaangażowanie w poszukiwania i za udostępnianie informacji o zaginięciu.

Zaginiona została odnaleziona w szczególności dzięki zaangażowaniu policjantów z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. W szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej na terenie całego kraju współpracowali policjanci z Sosnowca, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości i Komendy Głównej Policji, a także funkcjonariusze państwowej straży pożarnej, ochotniczej straży pożarnej i górskiego ochotniczego pogotowia ratunkowego.
Z uwagi na dobro dziecka nie podajemy żadnych okoliczności ani szczegółów dotyczących odnalezienia.
Szczególnie dziękujemy mediom i społeczeństwu za zaangażowanie w poszukiwania i za udostępnianie informacji o zaginięciu. Prosimy o usunięcie komunikatu o zaginięciu z wizerunkiem dziewczynki ze swoich zasobów.
policja.gov.pl

Podobne artykuły

Back to top button