ADV
Wiadomości

Policjanci doceniają współpracę z Gminą Szczurowa

Nową elewację zyskał Posterunek Policji w Szczurowej. Dzięki wsparciu samorządu tej gminy budynek został docieplony i zyskał nowy, atrakcyjny wygląd.
Dzięki bardzo dobrej współpracy Policji z władzami gminy udało się odnowić elewację Posterunku Policji w Szczurowej. Środki finansowe w kwocie 97 tys. zł zostały przekazane z budżetu gminy.

Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł. insp. Bogusław Chmielarz podziękował władzom gminy, a w szczególności Wójtowi Zbigniewowi Moskalowi za pomoc i zaangażowanie w poprawę warunków pracy policjantów. Swoje słowa uznania skierował do samorządowców za przychylność, wsparcie, zrozumienie, pomoc i współpracę, bez której ta inwestycja nie byłaby możliwa.

Współpraca z samorządami całego powiatu brzeskiego stanowi nieocenioną pomoc i w istotny sposób przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa obywateli, zapewnienia porządku publicznego, ochrony mienia jak również poprawy warunków pracy funkcjonariuszy i pracowników Policji a także poprawy warunków przyjęć interesantów.

Galeria zdjęć <==

KPP Brzesko

blank

Podobne artykuły

Back to top button