ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo

Do zabójstwa 86-letniego mężczyzny doszło w niedzielę w południe w Wielkiej Wsi. O zdarzeniu powiadomiła rodzina, a przybyli na miejsce policjanci zatrzymali 43-latka podejrzewanego o dokonanie tej zbrodni.

Tuż po godzinie 12 w niedzielne południe dyżurny CPR-u został powiadomiony o napaści na 86-letniego mężczyznę, przez nieznanego mężczyznę. Ten wszedł na posesję seniora i zaczął zadawać mu razy po całym ciele, używając niebezpiecznego narzędzia. Przybyli na miejsce policjanci obezwładnili napastnika. Niestety zespół ratowników medycznych nie był w stanie uratować mężczyzny, który od zadanych ciosów poniósł śmierć na miejscu.

Napastnik został zatrzymany w Policyjnej Izbie Zatrzymań Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Na miejsce przybył zespół dochodzeniowo-śledczy tarnowskiej komendy oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Tarnowie. Swoje czynności wykonywał również lekarz z listy biegłych sądowych. Ciało zostało zabezpieczone w Zakładzie Patomorfologii tarnowskiego szpitala, celem wykonani sekcji zwłok. Na miejscu zbrodni do późnych godzin nocnych pracowali specjaliści, którzy zebrane dowody wykorzystają w postępowaniu przygotowawczym.

Śledztwo w tej sprawie będzie prowadziła Prokuratura Rejonowa w Tarnowie, a policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie będą wykonywać wszystkie czynności związane z tą zbrodnią.

policja.gov.pl

Podobne artykuły

Back to top button