ADV
Wiadomości
Trending

Pomoc dla bliskich zmarłego Dominika Marcinka z Gnojnika

W niedzielę 19 czerwca 2022r. zmarł nagle 32-letni Dominik najukochańszy mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci, zostawiając 30-letnią żonę Paulinę, 4-letniego synka Grzesia i niespełna roczną córeczkę Anię. Ta ogromna tragedia, która zniweczyła wszystkie plany i marzenia młodej rodziny. Bliscy rodziny postanowili pomóc rodzinie organizując zbiórkę charytatywną w serwisie zrzutka. Do tej pory udało im się zebrać ponad 9 000 zł. Zachęcamy do wsparcia akcji.

Byli młodym małżeństwem z 5-letnim stażem mającym wiele planów życiowych. Z uwagi na trudne warunki mieszkaniowe postanowili szybko wykończyć dom, który został wybudowany w surowym stanie przez rodziców Dominika. Budowa stała wiele lat pusta, ponieważ plan jego wykończenia pokrzyżowała choroba nowotworowa ojca Dominika. Prace były bardzo kosztowne, dlatego Paulina z mężem zaciągnęli kredyt. Gdy już zamieszkali w wymarzonym domu, cieszyli się z każdej chwili spędzonej razem, a zwłaszcza z tego, że ich dzieci mają dobre warunki codziennego życia.

– Dominik był dobrym człowiekiem, ojcem, przyjacielem, kochał swoją rodzinę nad życie. Wszyscy mogliśmy na niego liczyć w różnych sytuacjach. Dlatego zwracamy się o pomoc do ludzi o dobrych sercach o pomoc dla rodziny Pauliny, aby zapewnić, choć namiastkę bezpieczeństwa finansowego i spokojną przyszłość dzieci – apelują znajomi zmarłego Dominika.

Każda wpłacona kwota pomoże w spłacie kredytu, którego raty w ostatnim czasie znacznie wzrosły.

Wszystkim wspierającym serdecznie dziękujemy!

Jeżeli możesz – wspomóż ten szczytny cel.

Zrzutka: Pomoc rodzinie Dominika Marcinka <==

Po zaledwie jednym dniu od uruchomienia „zrzutki” udało się zebrać 31 693 zł. To 19 % z założonej kwoty – czyli 150 000 złotych. Wpłat dokonało 255 osób.

Zmarłego upamiętnił wierszem jego kolega.


foto: zrzutka.pl
IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button