ADV
Sport
Trending

STRAŻMAGEDON – nowy wymiar biegów terenowych / zdjęcia

Niedzielna impreza przyciągnęła do Szczurowej uczestników i kibiców z całej Polski. W biegu terenowym Strażmagedon – biegamy i pomagamy wzięło udział blisko 500 osób. Na trasie czekało 36 przeszkód przygotowanych przez strażaków ochotników. W przygotowanie i przeprowadzenie imprezy było zaangażowanych ponad 150 wolontariuszy.

Galeria zdjęć <==

Ogromny wysiłek, brud, pot, ból, a do tego ogromny skwar – to wszystko towarzyszyło uczestnikom na morderczej trasie biegu. A na mecie – medal, oklaski kibiców i ogromna satysfakcja. Udział w tego typu zawodach to próba siły i charakteru – podkreślają uczestnicy – a ograniczenia istnieją tylko w naszych głowach.

Wyniki:

Uczestnicy biegu mieli zapewnione pakiety startowe, koszulki i posiłek regeneracyjny. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc we wszystkich kategoriach otrzymali puchary i nagrody, które wręczyła Pani Marta Malec-Lech – członek Zarządu Województwa Małopolskiego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, wytrzymałości i siły woli.

– Szczególne słowa uznania kierujemy do młodzieży startującej w kategorii 12-16 lat. Serdecznie podziękowania składamy strażakom ochotnikom z powiatu brzeskiego i tarnowskiego, członkom HDK MotoJadowniki oraz wszystkim osobom, które bezinteresownie pracowały przy organizacji imprezy mówią organizatorzy wydarzenia.

Podczas imprezy prowadzona była akcja honorowego krwiodawstwa, rejestracja dawców szpiku kostnego i zbiórka na rzecz podopiecznych fundacji AUXILIUM. Bardzo dziękujemy Zarządowi Województwa Małopolskiego za sfinansowanie wydarzenia.

Projekt realizowany ze środków finansowych Województwa Małopolskiego w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Organizatorzy / szczurowa.pl

Podobne artykuły

Back to top button