ADV
Wiadomości
Trending

Pomoc dla dzieci po stracie mamy. Wesprzyj zbiórkę dla córek zmarłej Bernadki Serafin-Kurzydło

Nowotwór piersi to bezwzględny i straszny wróg. Po roku ciężkiej i nierównej walki zmarła Bernadetta Serafin-Kurzydło. Miała zaledwie 40 lat! Osierociła trzy córki w wieku 13, 10 i 7 lat. Jej mąż musi samotnie podjąć trud ich wychowania. Mając na uwadze trudny czas pożegnania Bernadki i cierpienia Jej najbliższych, przyjaciel rodziny założył zbiórkę internetową, by zebrać środki na wsparcie rodziny, która znalazła się w trudnej sytuacji materialno-życiowej. Zebrane środki zostaną wykorzystane na spłatę kredytu na dom.

– W imieniu rodziny, która została dotknięta najcięższym z możliwych doświadczeń, jakim jest utrata najbliższej osoby, a w tym przypadku utrata ukochanej mamy, a także wspaniałej żony, pragnę prosić Państwa o wsparcie dla ojca, który został sam ze wszystkim.

Po roku ciężkiej walki, która zakończyła się przegraną, zasnęła opatrzona sakramentami ta wspaniała kobieta, oddana matka i żona. Dzielnie walcząca kobieta, wytrwała i niezwykle radosna przegrała walkę z nowotworem piersi, walczyła do ostatniego tchu – mówi Marek Florek opisując tragedię jaka dotknęła rodzinę.

Przez cały rok ciężko chorą żoną opiekował się Krzysztof – Jej mąż. Aby ostatnie chwile spędzić z żoną zrezygnował z pracy jako kierowca.

– Niestety na dzień dzisiejszy został bez możliwości powrotu do pracy jaką wcześniej wykonywał. Jako kierowca samochodu ciężarowego na trasach międzynarodowych, nie może obecnie powrócić do wykonywania tego zawodu, ponieważ wiąże się to z brakiem obecności w domu.

Został z trójką wspaniałych dziewczynek w wieku 13, 10 i 7 lat, i musi na co dzień podejmować trudy wychowania. Do tego jeszcze z kredytem na dom, który został zaciągnięty 5 lat temu.

Jako przyjaciel zwracam się do Państwa o pomoc, gdyż życie jest nieprzewidywalne i nie wiemy kiedy ktoś z nas może potrzebować wsparcia – dodaje Marek Florek.

Wszystkim Państwu, którzy mogą wesprzeć Krzysztofa i jego dzieci bardzo dziękujemy.

Jak pomóc?

To właśnie z myślą o osieroconych córkach Bernadki przyjaciel rodziny założył na portalu pomagam.pl specjalną zbiórkę. Jak do tej pory udało się zebrać 77 188 zł  z zaplanowanych 150 000 zł.

Chcemy, żeby w tej trudnej drodze, która przed nimi rodzina miała zapewnione bezpieczeństwo finansowe. Razem możemy to zrobić! Prosimy naszych czytelników o solidarność i wielkie serca.


foto: pomagam.pl
IB / pomagam.pl

Podobne artykuły

Back to top button