ADV
Wiadomości
Trending

Pomoc dla Izy i Hubercika. Krzysztof – mąż i ojciec zginął w wypadku

W sobotę 19.06.2021r zginął w tragicznym wypadku 30-letni Krzysztof, najukochańszy mąż oraz tata niespełna rocznego dziecka. Ten dzień stał się koszmarem dla całej rodziny, oraz najbliższych przyjaciół. W niespełna 1,5 miesiąca po śmierci mężczyzny zorganizowana została zbiórka pieniędzy z przeznaczeniem na budowę domu dla jego najbliższych. Wysokość zbiórki to 100 000 zł.

W tragiczną sobotę Krzysiek pojechał na motorze do dentysty, lecz tam nie dotarł. Na drodze krajowej 75 w Okocimiu jadący z naprzeciwka samochód osobowy zjechał z niewiadomych przyczyn na przeciwległy pas i uderzył w prawidłowo jadący motocykl. Niestety pomimo podjętych działań przez służby ratunkowe, nie udało się uratować motocyklisty,

Krzysiek zostawił 24-letnią żonę i niespełna rocznego synka Huberta. Straciła Miłość, którą ma się raz w życiu. Mieli tyle planów… Byli młodym 4-letnim małżeństwem. Cieszyli się z każdej małej rzeczy, które im życie przyniosło. Nie tylko myśleli o sobie, ale także zawsze starali się pomagać innym.

Narodziny syna były dla nich długo wyczekiwaną chwilą, jedną z wielkich marzeń. Które udało im się spełnić. Kolejnym wielkim marzeniem było zbudowanie domu dla rodziny. W najbliższym czasie miały zostać zalane ławice, ale niestety Pan Bóg tak chciał i zabrał Krzyśka do siebie.

– Kochani wiele osób pytało jak wesprzeć i pomóc Izie i jej synkowi. I może to jest dobry sposób, żeby zebrać cegiełkę do cegiełki i pomóc Izie zadbać o przyszłość Huberta. Bo tylko on jej został.

Przyjaciele, znajomi, najbliżsi Pomóżmy zrealizować kolejne wielkie marzenie! Postawmy dom dla malutkiego Huberta i dla młodej mamy, która wychowując samotnie synka nie będzie w stanie zrealizować tego marzenia – apelują znajomi rodziny tragicznie zmarłego Krzysztofa.

O zdarzeniu pisaliśmy w materiale: Okocim. Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 75 / 19 czerwca 2021 r. <==

Jak pomóc?

W serwisie zrzutka.pl została zorganizowana zbiórka pieniędzy dla najbliższej rodziny tragicznie zmarłego Krzysztofa z przeznaczeniem na budowę domu. Wysokość zbiórki to 100 000 zł.

Wszystkich ludzi wielkiego serca prosimy o wsparcie nawet niewielkimi wpłatami.


foto: zrzutka.pl
IB / zrzutka.pl

Podobne artykuły

Back to top button