ADV
Wiadomości
Trending

Pomoc dla pogorzelców z Przyborowa – wesprzyj zbiórkę!

Wieczorny pożar jaki miał miejsce w niedzielę 4 lutego 2024 r. w Przyborowie zniszczył cały dom oraz całe jego wyposażenie. Rodzina została praktycznie w tym co miała na sobie. Wnętrze wypalonego przez ogień domu przedstawia przygnębiające wrażenie.

Odbudowa zniszczonego w pożarze domu będzie wymagała znacznych środków – wg szacunków to nawet 450 tysięcy złotych. Zdruzgotani pogorzelcy sami nie udźwigną tak gigantycznych wydatków, dlatego uruchomiona została zrzutka, która pozwoli wesprzeć poszkodowaną rodzinę.

Okażmy solidarność i wsparcie dla tych, którzy utracili wszystko.

– 4 lutego w wyniku pożaru uległ zniszczeniu cały nasz dom wraz z dobytkiem. Wszystko zostało zniszczone, a to co się ostało nie nadaje się do użytku. Obecnie nie mamy nic a reszta wymaga rozbiórki.

Zwracam się do wszystkich o dobrym sercu o pomoc w odbudowie naszego domu. Obecnie potrzebne są pieniądze, materiały budowlane, sprzęt i ręce do pracy – czytamy na zrzutka.pl.

Jeżeli możesz – wspomóż pogorzelców z Przyborowa. Cel zorganizowanej zrzutki to 450 000 zł, jak do tej pory 47 osób wpłaciło 5 677 zł. Liczy się każda nawet najdrobniejsza wpłata i okazane serce dla pogorzelców.

Jak pomóc?

Po raz kolejny za pośrednictwem naszej strony zwracamy się z apelem o pomoc dla pogorzelców. Liczymy na dobre serce naszych czytelników. Nie zostawiajmy ich bez pomocy!

Osoby gotowe do wsparcia akcji pomocowej prosimy o kontakt z sołtysem Przyborowa za pośrednictwem profilu Sołectwa Przyborów na facebooku <==

O pożarze pisaliśmy w materiale:

Pożar dwóch domów w Przyborowie / 4 lutego 2024 r. <==

foto: zrzutka.pl

IB

Podobne artykuły

Back to top button