ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Pomóż ustalić tożsamość mężczyzny ze zdjęć

Komisariat Policji Tarnów-Centrum prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży mienia w dniu 26.02.2024 roku z domu jednorodzinnego w Tarnowie. Poszukiwanym jest mężczyzna zarejestrowany kamerą monitoringu wizyjnego zainstalowanego na prywatnej posesji.

Kradzież portfela wraz z gotówką i dokumentami miała miejsce w dniu 26.02.2024 roku z domu jednorodzinnego w Tarnowie. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę domowników skradł z niezamkniętego domu portfel wraz z gotówka w wysokości 800 złotych oraz kartę bankomatową i dokumenty osobiste. Łączna wartość strat został wyceniona na kwotę 1000 złotych. Zawiadomienie o kradzieży mienia wpłynęło do Komisariatu Policji Tarnów-Centrum, gdzie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze. Do chwili obecnej policjanci ustalili wizerunek sprawcy przestępstwa, jednak nie została ustalona jego tożsamość.

Za zgodą tarnowskiej prokuratury publikujemy jego wizerunek.

Jeśli rozpoznajecie Państwo tego mężczyznę lub posiadacie jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numerami telefonu 47  831 2542, (w godzinach 7.30-15.30) bądź całodobowym telefonem 47 831 12 22 lub 112.

Na informacje od Państwa czekamy również pod adresem mailowym: mienie.centrum@tarnow.policja.gov.pl lub rzecznik@tarnow.policja.gov.pl

policja.gov.pl

Podobne artykuły

Back to top button