ADV
Wiadomości
Trending

Ponad 300 operacji endoprotezoplastyki w brzeskiej ortopedii

Ponad 300 operacji endoprotezoplastyki w Brzeskiej ortopedii. Zespół specjalistów z Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala nie ustaje w swojej codziennej pracy na rzecz Pacjentów.

Dzięki zaangażowaniu całego Personelu oraz sprawnemu działaniu, w listopadzie przekroczony został próg 300 operacji z zakresu endoprotezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, wykonanych w Szpitalu w Brzesku.

Przy tej okazji,  Dyrektor Alicja Syty złożyła na ręce Lekarza Kierującego Oddziałem Krzysztofa Szklannego oficjalne podziękowania dla całego Zespołu Ortopedów, Pielęgniarek i Personelu Pomocniczego, doceniając tym samym ogromne zaangażowanie i codzienną pracę Personelu Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej.

Wraz z Zastępcą Dyrektora ds. Administracji Medycznej i Pielęgniarstwa, Ewą Chmielarz-Żwawą złożyły również gratulacje i życzenia wielu sukcesów w dalszej pracy.

Warto zaznaczyć, że oprócz zabiegów z zakresu endoprotezoplastyki, na co dzień Brzescy Ortopedzi przeprowadzają również inne operacje z praktycznie całego zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Serdecznie gratulujemy kolejnych sukcesów!

SPZOZ Brzesko

Podobne artykuły

Back to top button