Wiadomości
Trending

Poszkodowana kobieta przekazała wyrazy uznania dla policjantów z Brzeska

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku mł. insp. Bogusława Chmielarza wpłynęły podziękowania od uczestniczki zdarzenia drogowego w miejscowości Okocim. Kobieta podziękowała policjantom Wydziału Ruchu Drogowego za zaangażowanie, profesjonalizm oraz za empatię i zrozumienie drugiego człowieka.

15 lutego 2021 r. w miejscowości Okocim na drodze krajowej nr 75 doszło do zderzenia volkswagena golfa i opla astry. Kobieta kierująca oplem została poszkodowana i przewieziona do Szpitala Powiatowego w Brzesku, jednak na całe szczęście obrażenia nie okazały się poważne i jeszcze tego samego dnia opuściła oddział ratunkowy. Na miejscu zdarzenia czynności wykonywali policjanci ruchu drogowego brzeskiej komendy.

Poszkodowana kobieta podziękowała mundurowym z brzeskiej komendy przesyłając do komendy email o następującej treści.

„…Przybyli, praktycznie od razu po zdarzeniu, na miejsce Policjanci wykazali się profesjonalizmem, zaangażowaniem, ogromną empatią i zrozumieniem drugiego człowieka, który stał się ofiarą wypadku. Otoczyli mnie opieką, zadbali o mój stan psychiczny. Wykazali maksymalną troskę zarówno o mnie jak i o drugiego uczestnika zdarzenia…”

Policjanci wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego muszą się wykazać zarówno wiedzą merytoryczną ale i wyrozumiałością, szczególnie wobec osób poszkodowanych w wypadkach. Podczas wykonywania obowiązków na miejscu zdarzenia starają się w rzetelny i zrozumiały sposób przekazać im wszystkie niezbędne informacje ale również zapewnić niezbędną pomoc.

Podziękowania poszkodowanej są potwierdzeniem, że policjanci brzeskiej drogówki są przykładem takiej postawy i stanowią motywację do dalszej służby.

O zdarzeniu pisaliśmy w artykule:

Okocim. Wypadek z udziałem dwóch samochodów na DK75 /15 lutego 2021 r. <==

KPP Brzesko

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast