ADV
Wiadomości
Trending

AKTUALIZACJA! Kobieta została odnaleziona / Poszukiwania zaginionej 74-letniej mieszkanki Łysej Góry

AKTUALIZACJA! Kobieta została odnaleziona.

– Potwierdzam odnalezienie zaginionej 74 letniej kobiety na terenie miejscowość Skała. Dziękuję za zaangażowanie w pomoc w odnalezieniu kobiety – informuje Grzegorz Buczak rzecznik prasowy brzeskiej komendy policji.

Brzescy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej 74 letniej mieszkanki Łysej Góry, która w dniu dzisiejszym tj 1 czerwca 2022 r. około godziny 7:00 opuściła miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie ma z nią kontaktu.

Kobieta ostatni raz widziana była o godzinie 7:05 w miejscowości Łysa Góra na przystanku BUS w rejonie Szkoły Podstawowej skąd udała się  do Brzeska, gdzie wysiadła w centrum miasta. Od około 5 lat kobieta choruje na Alzheimera. Zaginiona ma około 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy krótkie proste koloru ciemnego. Nie posiadamy informacji dotyczących ubioru zaginionej.


Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej o ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 112, lub bezpośrednio do dyżurnego KPP w Brzesku pod numerem 47 83 21 222

Za okazaną pomoc dziękujemy.

IB

Podobne artykuły

Back to top button