ADV
Wiadomości
Trending

Potrącił i uciekł z miejsca zdarzenia. Policja szuka sprawcę wypadku w Bielczy / 26 lutego 2023 r.

W niedzielę 26 lutego 2023 r. około godziny 21:30 na drodze powiatowej w miejscowości Bielcza kierowca samochodu ciężarowego potrącił kierowcę samochodu osobowego.

Chwilę wcześniej oba pojazdy zderzyły się lusterkami, a kierujący ciężarówką uciekł z miejsca stłuczki. W momencie gdy kierujący samochodem osobowym próbował podejść do ciężarówki kierujący nią mężczyzna ruszył gwałtownie z miejsca doprowadzając do potrącenia kierowcy samochodu osobowego oraz uszkodzenia jego samochodu.

Kierowca ciężarówki zbiegł z miejsca zdarzenia i porzucił pojazd w centrum Borzęcina. Sprawca jest poszukiwany przez brzeską policję.

– Syn zdążył wyskoczyć częściowo na maskę swojego samochodu ale niestety jedna noga została zgnieciona.

Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia, prawdopodobnie był pod wpływem.

Policja już podjęła czynności i przegląda okoliczne kamery.

Postawiono zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowanie wypadku w ruchu drogowym.

Jeśli ktoś wie kto był kierowcą tego samochodu BARDZO PROSZĘ o kontakt z policją w Brzesku lub ze mną – apeluje Agnieszka Wójcik mama potrąconego mężczyzny.

Osoby posiadające informacje przydatne w ustaleniu sprawcy zdarzenia proszone są o kontakt z Komenda Powiatową Policji w Brzesku pod nr telefonu: 47 832 12 22

Na miejscu działania prowadzili druhowie z OSP Bielcza oraz Policja i Zespół Ratownictwa Medycznego. Na czas prowadzenia akcji ratowniczej droga była całkowicie nieprzejezdna.

foto: OSP Bielcza
IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button