ADV
Wiadomości

Wyjdź z domu, zostań Strzelcem! I Ty możesz dołączyć do brzeskiej jednostki

Interesujesz się wojskowością? Szukasz przygody życia?! Jeśli chcesz zostać żołnierzem, funkcjonariuszem Policji lub Straży Granicznej; nauczyć się dyscypliny, porządku, odpowiedzialności; nauczyć się technik strzelania, samoobrony, wspinaczki , taktyki „zielonej” i „czarnej” oraz poczuć się niezastąpioną częścią grupy takich samych zapaleńców jak Ty… Nie mogłeś trafić lepiej. Wyjdź z domu! Zostań Strzelcem! Strzelcy z jednostki w Brzesku zapraszają do współpracy.

Osobą odpowiedzialną za rekrutację do jednostki strzeleckiej w Brzesku jest Damian Dębiński – tel. kontaktowy 698577120.

– Strzelec w Brzesku coraz bardziej rozwija swoją działalność wśród młodzieży. W okresie ostatnich 2 miesięcy zorganizowaliśmy dużą ilość spotkań i szkoleń. Można nas znaleźć także na Instagramie <==, oraz na Facebooku <== – mówi Damian Dębiński.

Jednostka Strzelecka 2059 płk. A. Hałacińskiego w Brzesku znajduje się w strukturach Okręgu Południowo – Wschodniego Związku Strzeleckiego „STRZELEC” Józefa Piłsudskiego. Od wielu lat prowadzi działalność proobronną wychowując kolejne pokolenia patriotycznie nastawionej młodzieży. Strzelcy nieustanne poprawiają swoją sprawność fizyczną i kształtują charakter, szacunek dla swojej osoby, i innych ludzi oraz noszonego munduru – ale, co najważniejsze, pracują na rzecz lokalnej społeczności!

Związek Strzelecki „STRZELEC” Józefa Piłsudskiego jest organizacją proobronną o charakterze paramilitarnym założoną w 2013 roku. Organizacja jest duchowym spadkobiercą ruchu strzeleckiego zapoczątkowanego przez Związek Strzelecki i „Strzelca”, powołanego przed I WŚ, oraz międzywojennego Związku Strzeleckiego „STRZELEC”.

IB / JS 2059 Brzesko

PLAKAT

REKLAMA

Podobne artykuły

Back to top button