TOPTOP
Wiadomości
Trending

Potrzebna krew dla Marcina – policjanta z Komendy w Brzesku. W poniedziałek akcja krwiodawstwa

Komendant Powiatowy Policji w Brzesku oraz Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku serdecznie zaprasza do oddawania krwi w ramach akcji „102 litry krwi na 102 rocznicę powstania Policji”.  Przeprowadzona zostanie ona 5 lipca 2021 roku w godzinach 9:00-14:00 przed budynkiem strzelnicy przy KPP w Brzesku.

Już 5 lipca br. możesz przyjść i oddać krew. Właśnie w ten dzień Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku przygotował kolejną już akcję na rzecz osób potrzebujących, w tym dla naszego kolegi Marcina, który nagle zachorował i potrzebuje tego cennego daru.  Dotychczasowe akcje poboru krwi organizowane przez KLUB HDK na terenie Komendy Powiatowej Policji w Brzesku cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno w środowisku policyjnym, jak również wśród mieszkańców powiatu brzeskiego. Policjanci oraz pracownicy policji to osoby pełne empatii, zawsze gotowe do niesienia pomocy. Dzięki zaangażowaniu w akcję krwiodawstwa mogą pomóc najbardziej potrzebującym. To nic nie kosztuje. Krew trafia do szerokiej grupy odbiorców, m.in. rannych w wypadkach, osób przewlekle chorych, kobiet w ciąży oraz dzieci.

Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku serdecznie dziękuje HDK Moto Jadowniki, którzy 27 czerwca br. podczas pikniku motocyklowego zorganizowanego w Jadownikach zdążyli już przyłączyć się do tej akcji, a także wszystkim krwiodawcom, którzy uczestniczyli w dotychczasowych akcjach i zaprasza do dalszej współpracy.

Gorąco zachęcamy zarówno policjantów jak i krwiodawców z pozostałych zaprzyjaźnionych służb, a także wszystkich chętnych do czynnego udziału w zbiórce.

KPP Brzesko

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast