ADV
blank
Religia
Trending

Poważny stan księdza Józefa Drabika. Księża proszą o modlitwie w jego intencji

26 października 2020 r. w poniedziałek wieczorem na stronie Parafii pw. Św. Jakuba w Brzesku pojawił się apel z prośbą o modlitwę w intencji ks. Józefa Drabika – proboszcza tutejszej Parafii. Ksiądz Drabik przeszedł w poniedziałek poważną operację.

EDIT

W wiadomości podaliśmy nieprawdziwą informację nt aktualnego stanu zdrowia. Za zaistniałą sytuację księdza Józefa Drabika przepraszamy. Redakcja Informatora Brzeskiego.

Kapłani pracujący w parafii zachęcają wiernych do udziału w codziennej Mszy Świętej oraz modlitwie różańcowej w intencji powrotu do zdrowia księdza proboszcza.

Drodzy Parafianie,
w związku z poważnym stanem zdrowia naszego Księdza Proboszcza, który w dniu dzisiejszym przeszedł operację, zawracamy się z prośbą o modlitwę w jego intencji. Począwszy od dziś 26.10.2020 przez dziewięć dni będziemy sprawować Mszę Świętą o godzinie 18.00 o powrót do zdrowia. Każdego dnia też o godzinie 7.30 poszczególne grupy parafialne będą prowadzić modlitwę różańcową.

Przez wstawiennictwo Maryi, świętego Józefa i świętego Jakuba Apostoła módlmy się o powrót do zdrowia naszego Księdza Proboszcza.

Księża posługujący w Sanktuarium św. Jakuba

 

foto Bogusław Hajduk

IB

Drodzy Parafianie,
w związku z poważnym stanem zdrowia naszego Księdza Proboszcza, który w dniu dzisiejszym przeszedł…

Opublikowany przez Parafia św. Jakuba Ap. w Brzesku Poniedziałek, 26 października 2020

blank

Podobne artykuły

Back to top button