ADV
Powiat BocheńskiWiadomości
Trending

Pożegnanie dyrektor PCPR w Bochni / zdjęcia

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu została uroczyście pożegnana odchodzące na emeryturę Elżbieta Paczyńska, długoletnia dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni.

Elżbieta Paczyńska od wielu lat jest zaangażowana w pomoc mieszkańcom naszego powiatu. Kojarzymy ją z wielką energią i bijącą od niej radością z życia. Jej szczere oddanie dla dobra społeczności jest inspiracją dla nas wszystkich. Dziękuję Jej za pracę i poświęcenie dla dobra mieszkańców bocheńszczyzny, za pomoc, której udzieliła potrzebującym przez te lata. Teraz przyszedł czas na realizację długo odkładanych planów, pasji i korzystanie z wolnego czasu. Wszystkiego najlepszego Pani Dyrektor mówi Adam Korta Starosta Bocheński

Elżbieta Paczyńska, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie i Uniwersytetu Łódzkiego, przez ponad 40 lat swojej zawodowej drogi związana była z samorządem lokalnym, a od 01.04.2000 r. jako Dyrektor PCPR wspierała mieszkańców powiatu w przezwyciężeniu codziennych wyzwań. Jej praca nie tylko przyniosła ulgę osobom z niepełnosprawnościami, ale również ofiarom przemocy i rodzinom w potrzebie. W trakcie swojej pracy brała czynny udział w tworzeniu placówek pomocy społecznej, w tym budowie nowych obiektów dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, powstaniu WTZ w Łapanowie i rozszerzeniu WTZ w Proszówkach, przy uruchomieniu ośrodków wsparcia przy ul. Koralina i w Cerekwi, a także ośrodka dziennego dla Seniorów i Ośrodka Interwencji Kryzysowej.

Podczas pandemii COVID-19 Elżbieta Paczyńska nie wahała się pomagać i wspierać mieszkańców Domu Pomocy Społecznej, dając nieocenioną pomoc potrzebującym w tych trudnych czasach.

sp

Podobne artykuły

Back to top button