ADV
1
SportWiadomości
Trending

PP w futsalu – Okocimski Brzesko walczył z Olimp Team Kamienica

W minioną sobotę 25 listopada w hali Prądniczanki w Krakowie Okocimski Brzesko rywalizował w turnieju finałowym Pucharu Polski w futsalu. Oprócz ekipy z Brzeska udział w rozgrywkach zagwarantowali sobie Alex Zakliczyn, Huragan Waksmund oraz Olimp Team Kamienica. „Piwosze” przystąpili do rozgrywek meczem z ekipą z Kamienicy, który po regulaminowym czasie gry zakończył się wynikiem 3:3. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne, a te z kolei lepiej wykonywali rywale, pokonując Okocimski 5:4.

Zawodnicy trenera Sebastiana Klimczyka mimo porażce w rzutach karnych pokazali się z bardzo dobrej strony. Samo spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie. Obie drużyny pokazały mnóstwo walki zaangażowania oraz miłej dla oka gry w piłkę. Nie brakowało składnych akcji zarówno po stronie Okocimskiego jak i po stronie Olimp Team Kamienica. Strzelcami bramek dla „biało-zielonych” zastali Paweł Borowiec oraz dwukrotnie Robert Ślęczka.

Ostatecznie sobotni turniej zwyciężyła drużyna z Kamienicy, która w meczu finałowym pokonała Alex Zakliczyn.

Turniej finałowy Pucharu Polski
Okocimski Brzesko – Olimp Team Kamienica 3:3 (k. 4:5)
Bramki dla OKS: Robert Ślęczka x2, Paweł Borowiec.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Aleksander Ślęczka, Robert Ślęczka, Paweł Borowiec, Michał Zydroń.

Rezerwowi: Damian Boroń, Mateusz Cięciwa, Piotr Czerwiński, Oliwier Okas, Hubert Smulski, Kacper Szpila, Natan Toroń, Chawkat Zakareya, Dawid Kurek.

Trener: Sebastian Klimczyk.
Kierownik drużyny: Rafał Zając.

okocimski.com

Podobne artykuły

Back to top button