ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Pracowite święta mundurowych w Tarnowie

Ujawnione dwa ciała w jednym z domów w powiecie tarnowskim to wielki dramat rodzinny i najpoważniejsze zdarzenie, jakie obsługiwali tarnowscy mundurowi w te zimowe święta.

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia służby ratunkowe zostały powiadomione o tragicznym zdarzeniu w Łękawce w powiecie tarnowskim. W jednym z domów jednorodzinnych zostały odnalezione ciała małżeństwa w wieku 83 i 79 lat. O rodzinnej tragedii powiadomili członkowie rodziny.

Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe; załoga karetki pogotowia oraz straż pożarna. Ci pierwsi stwierdzili brak funkcji życiowych, natomiast strażacy badając powietrze w mieszkaniu nie stwierdzili przekroczeń stężenia tlenku węgla. Do swoich czynności przystąpili policjanci z komisariatu Policji. Grupa dochodzeniowo-śledcza na czele z prokuratorem rejonowym w Tarnowie prowadziła oględziny.

Nie stwierdzono aby przyczyną śmierci były działania osób trzecich. Zebrany materiał dowodowy nie wskazał bezpośredniej przyczyny śmierci. Decyzją będącego na miejscu prokuratora ciała małżeństwa zostały zabezpieczone w Zakładzie Patomorfologii w Tarnowie do badań, które powinny wskazać przyczynę tych dwóch zgonów.

Obecnie czynności w związku ze śmiercią w Łękawce prowadzą policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum. Nadzór nad postępowaniem sprawuje prokuratura rejonowa w Tarnowie.


Tarnowska Policja

blank

Podobne artykuły

Back to top button