ADV
Wiadomości

Preferencyjny zakup węgla w Gminie Borzęcin

Urząd Gminy Borzęcin informuje, iż rozpoczęła się dystrybucja węgla dla mieszkańców gminy.

Informujemy, iż złożone przez mieszkańców i pozytywnie rozpoznane wnioski o preferencyjny zakup paliwa stałego, będą realizowane wg. kolejności ich złożenia. Z wnioskodawcami skontaktują się pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Borzęcinie, przekazując informację o możliwości dokonania zapłaty za węgiel. Prosimy o niedokonywanie płatności za węgiel, dopóki weryfikacja wniosku nie zostanie potwierdzona telefonicznie przez pracownika GOPS Borzęcin.

Cena węgla niezależnie od asortymentu wynosi 1850 złotych/ za tonę.

Koszt transportu węgla ze składu opałowego do gospodarstwa domowego leży po stronie odbierającego.

Płatność za węgiel będzie realizowana w następujący sposób:
– osobiście w kasie Urzędu Gminy Borzęcin w godzinach :

  • poniedziałek: 9.00 – 11.00
  • wtorek: 12.00 – 14.00
  • środa: 12.00 – 14.00
  • czwartek: 12.00 – 14.00
  • piątek: 9.00 – 11.00

– przelewem na poniższy numer rachunku bankowego Urzędu Gminy Borzęcin tytułem ,,opłata za węgiel + imię i nazwisko oraz adres zamieszkania wnioskodawcy ” 95 8591 0007 1100 0900 6350 0147 (dane te muszą być tożsame z zawartymi we wniosku o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstwa domowego).

W przypadku dokonania płatności w formie przelewu, Faktura VAT zostanie wystawiona po zaksięgowaniu wpływu na rachunek bankowy Gminy.

Po uiszczeniu należnej opłaty mieszkaniec otrzymuje potwierdzenie z Urzędu Gminy Borzęcin (Faktura VAT) na podstawie którego będzie uprawniony do odbioru węgla we wskazanych punktach na terenie Gminy Borzęcin.

Skład węgla, z którego nastąpi odbiór węgla zostanie wskazany przez pracownika Urzędu Gminy Borzęcin w momencie odbioru FV.

Bardzo prosimy wszystkich mieszkańców, którzy złożyli stosowne wnioski o cierpliwość i oczekiwanie na kontakt telefoniczny ze strony GOPS Borzęcin w celu ustalenia szczegółów płatności i odbioru.

Składy węgla z terenu Gminy Borzęcin, które będą dystrybuować węgiel:

  1. F.H.P.U. „TRANS-TED” Tadeusz Klisiewicz, 32-825 Borzęcin 583i.
  2. Firma Handlowo-Usługowa „U Bachów” Tadeusz Bach, 32-825 Borzęcin 587.

borzecin.pl

Podobne artykuły

Back to top button