ADV
Wiadomości
Trending

PROFILAKTYKA 40 PLUS w Szpitalu Powiatowym w Brzesku

Dzięki badaniom profilaktycznym można sprawdzić swój stan zdrowia i wykryć schorzenia bardzo wcześnie, aby uniknąć długotrwałego, a czasem nieskutecznego leczenia. Wiele chorób, zwłaszcza w początkowym stadium, nie daje niepokojących objawów, a to właśnie wcześnie postawiona diagnoza może skrócić leczenie i dać szansę na szybki powrót do zdrowia.

Taką możliwość sprawdzenia swojego stanu zdrowia daje program PROFILAKTYKA 40 PLUS.

Masz 40 lat lub więcej?

Skorzystaj z pakietu bezpłatnych badań diagnostycznych. Pakiet badań obejmuje szereg badań diagnostycznych dedykowanych mężczyznom i kobietom oraz pakiet wspólny.

Plakat NFZ z opisem programu i listą badań wykonywanych w ramach programu 40 + <==

Gdzie wykonasz badania?

Badania te możesz wykonać w SPZOZ w Brzesku.

Wystarczy zgłosić się do Gabinetu Zabiegowego POZ (pierwsze piętro, pokój nr 185) od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00 – 10:00 z dowodem osobistym, numer kontaktowy: tel. 14 66 21 343

Na badania nie potrzeba skierowania od lekarza, a jedynym warunkiem jest ukończenie czterdziestego roku życia.

Przed przyjściem do szpitala sami wystawiamy sobie e-skierowanie, wypełniając ankietę na koncie IKP. Ankieta pozwala wstępnie ocenić ryzyko zachorowania na niektóre choroby i przypomina wywiad lekarski przeprowadzany w gabinecie.  Podajemy w niej  między innymi informacje dotyczące stylu życia, nawyków żywieniowych, aktywności fizycznej, pomiarów antropometrycznych czy przebytych chorób.

Natomiast jeśli nie masz dostępu do swojego Indywidualnego Konta Pacjenta, możesz się zakwalifikować przy wykorzystaniu infolinii pod numerem telefonu 22 735 39 53.

– Zachęcamy do systematycznych badań profilaktycznych i dbania o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Taką okazję daje właśnie ten program – zachęca personel szpitala powiatowego w Brzesku.

Skorzystaj z programu PROFILAKTYKA 40 PLUS

Dla siebie,  dla najbliższych,  dla zdrowia!

Więcej informacji można uzyskać na stronie Ministerstwa Zdrowia <==

plakat ze zdjęciem kobiety, w tle inne osoby, z logiem programu 40+ i opisem jak wykonać badania w programie   ulotka Ministrerstwa Zdrowia z lista badań w programie 40+

SPOZ Brzesko

Podobne artykuły

Back to top button