ADV
1
KulturaWiadomości
Trending

Program koncertu „Gramy i wspieramy Kamila” / 15 stycznia 2022 r.

W sobotę 15 stycznia 2022 r. w Szkole Podstawowej w Jasieniu odbędzie się koncert charytatywny na rzecz 17-letniego Kamila Pajora, który walczy z białaczką. Koncert rozpocznie się o godz. 16:30, a o godz. 18:30 odbędą się licytacje przedmiotów podarowanych przez darczyńców. Wśród wielu przedmiotów jakie trafią na licytację jest m.in. srebrna grafika Przedstawiająca Belweder, a przekazana przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Podczas koncertu będzie można się zarejestrować jako potencjalny dawca szpiku w bazie Fundacji DKMS. Dawcą może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia i nieposiadający znacznej nadwagi. Wystarczy się zarejestrować i być świadomym swojego zobowiązania.

Kamil Pajor jest uczniem III klasy Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych. Do niedawna Kamil był zdrowym, pełnym energii nastolatkiem. W marcu 2020 r. zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. Cały czas trwa walka o jego zdrowie. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia udało się znaleźć genetycznego bliźniaka Kamila – powoli to na dokonanie przeszczepu szpiku. Aktualnie trwa intensywne leczenie przygotowywanie organizmu do zabiegu przeszczepu.

W koncercie wezmą udział artyści związani z Brzeskiem i Tarnowem: tancerze Szkoły Tańca Thomas Dance, Croushed Sounds Big Band, Studio Rocka Pawła Mazura, Gabriela Nawój z pianistą Krystianem Karczewskim, Anna i Kinga Gurgul, Ola Żuchowicz, Kacper i Łukasz Kornaś, Emilia Nowacka, Anna Lis, Zuzanna Kurzydło, zespół regionalny Porąbcoki, Lis Band z Jasienia, zespół Trzy nie 4 z Mielca oraz gościnnie wystąpi Zespół Regionalny Żegiestowska Bukowina.

W trakcie występów będzie można zakupić ciasta i wyroby kół gospodyń wiejskich oraz mieszańców Jasienia.

PROGRAM KONCERTU

16:30 Rozpoczęcie koncertu
16:35 Anna i Zuzanna Lis
Emilia Nowacka,
Zuzanna Kurzydło
16:55 Zespół Regionalny Porąbcoki
17:10 Paweł Mazur z muzykami ze Studia Rocka Pawła Mazura
18:00 Ola Żuchowicz
18:20 Zespół Regionalny „Żegiestowska Bukowina” w raz z zespołem Lis Band z Jasienia
18:50 Tancerze ze Szkoły Tańca Thomas Dance

Oficjalne otwarcie

19:15- 20:15 Licytacje
20:15 Kinga i Anna Gurgul
20:30 „Trzy nie 4″
20:55 Gabriela Nawój wraz pianistą z Krystianem Karczewskim
21:20 Duet braci – Kacper i Łukasz Kornaś

IB

PROGRAM

PLAKAT

Podobne artykuły

Back to top button