ADV
Wiadomości
Trending

Prokuratorskie postępowanie w sprawie śmierci kobiety z Woli Przemykowskiej

Brzeska policja bada sprawę śmierci 88 letniej kobiety z Woli Przemykowskiej. Pojawiły się informacje, że kobieta zmarła kilka-kilkanaście dni wcześniej, a jej bliski wyłudzał emeryturę.

W sprawie śmierci kobiety w miejscowości Wola Przemykowska pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Brzesku prowadzone jest postępowanie przygotowawcze w kierunku przestępstwa z art. 155 k.k., tj. nieumyślnego spowodowania śmierci.

– Informacje o zgodnie 88 letniej kobiety otrzymaliśmy w dniu 28 grudnia 2021 roku. Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie potwierdzono fakt, iż kobieta nie żyje. Mieszkała ona wraz ze swoim synem z którego relacji wynikało, że zmarła ona dzień wcześniej.

Na miejscu z udziałem prokuratora wykonano procesowe oględziny, a zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji. Obecnie przesłuchiwani są w tej sprawie świadkowie, a także oczekujemy na opinię sekcji zwłok. Na tym etapie wykluczono udział w zdarzeniu osób trzecich.

Dementuję również informację, iż kobieta rzekomo miała być przetrzymywana w lodówce czy zamrażarce – mówi asp. sztab. Grzegorz Buczak rzecznik prasowy Komendy Policji w Brzesku.

KPP Brzesko

blank

Podobne artykuły

Back to top button