SportWiadomości
Trending

Przegrana Okocimskiego Brzesko w pierwszym meczu sparingowym

Pierwszy zespół Okocimskiego Brzesko rozegrał pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do nowego sezonu piątej ligi. Podopieczni trenera Sebastiana Sępka na boisku w Sufczynie mierzyli się z beniaminkiem czwartej ligi podkarpackiej Błękitnymi Ropczyce. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną Błękitnych, którzy zwyciężyli wynikiem 7:0. Bramki dla zespołu zdobyli: Mateusz Bieniek (dwie), Dawid Zawiślak, Hubert Siepierski, Oliwier Pociask oraz zawodnik testowany, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

W pierwszym meczu sparingowym trener Sebastian Sępek wystawił mocno eksperymentalny skład, w którym znalazło się aż 6 zawodników testowanych. Ponadto z powodów osobistych szkoleniowiec nie mógł skorzystać z usług m.in. Konrada Kuliszewskiego, Jakuba Ogara, Michała Siuduta, Macieja Węgrzyna, Daniela Kaciczaka oraz Mateusza Cięciwy.

Okocimski Brzesko – Błękitni Ropczyce 0:7
Bramki: Mateusz Bieniek x2, zawodnik testowany x2, Dawid Zawiślak, Hubert Siepierski, Oliwier Pociask.

Okocimski: Zawodnik testowany (zawodnik testowany) – Piotr Czerwiński, Hubert Smulski, Igor Uryga, Chawkat Zakareya, Piotr Pitaś, Marcel Kubala, Damian Boroń, Oliwier Okas, Patryk Jawień, Dawid Kurek, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Błękitni:
I połowa: Testowany – Alan Ogrodnik, Alan Rudny, Bartek Darłak, Dawid Zawiślak, Dominik Ochał, Hubert Siepierski, Jakub Ogrodnik, Testowany, Testowany, Krzysztof Orzech.

II połowa: Radosław Wojnowski – Testowany, Mateusz Bieniek, Michał Kukla, Miłosz Czarnik, Oliwier Pociask, Testowany, Piotr Hendzel, Szymon Walczyk, Testowany, Testowany.